Śląski wieczór w Winnej Winotece

Nie wiem jak Wy, ale my w Winnej Winotece uwielbiamy eksperymentować! 19 października postanowiliśmy zrobić coś szalonego i połączyć tradycyjne śląskie smaki z odrobiną naszej kreatywności… no i oczywiście z winem! 😊

Pod batutą niezastąpionej Katarzyny Rogowskiej i błyskotliwego Witolda Wróbla stworzyliśmy menu, które (skromnie mówiąc) powaliło naszych gości na kolana! Od krakersów z jabłkiem z majerankiem do domowej Lekarki z dżemem z modrej kapusty – to był prawdziwy kulinarny rollercoaster!

Ale co to za śląska uczta bez doskonałego wina? Nasz mistrz kieliszka, Paweł Woźniak, zadbł, aby każde danie było podkreślone idealnym trunkiem. Jak myślicie, jaki smak wina najlepiej komponuje się z pieprzną wodzionką? Paweł zna odpowiedź! 🍷

I żeby było jeszcze bardziej klimatycznie, Jacek Hołyński z Loża Masowa opowiedział nam trochę o śląskich tradycjach, dodając do wieczoru unikalną atmosferę. Jacek bez wątpienia wie, jak zainteresować publiczność i przenieść nas w świat śląskiej historii i kultury.

Jeśli ominęła Was ta niesamowita noc, nic straconego! Bądźcie czujni, bo mamy w głowie jeszcze więcej szalonych pomysłów. Śledźcie nasz blog i do zobaczenia na kolejnym kulinarno-winnym wieczorze!

POZOSTAŁE